Šetřím planetu Zemi a zásilky proto mohou přijít v recyklovaných obalech. Děkuji, že to chápete! Zásilky odesílám do 2 pracovních dnů.

Kniha Návrat do svého těla po těhotenství a porodu

Průvodce na cestě do svého těla

 

Kniha je pro mě jednou z mála publikací, kde se dozvíte o tom, jaké známky těhotenství a porod nechává na tělech žen a jak se poprat s některými negativními dopady, jež na sobě po porodu možná cítíte. Je tam sekce zabývající se prvními týdny poté, stejně jako cvičení, kterým se můžete věnovat, i když už uběhly týdny nebo měsíce. Ke knize patří také propiska a přístup do videosekce online, na který narazíte během čtení.

Iva Fiš byla nejprve osobní trenérkou. Po svém porodu ale zjistila, jak konvenční cvičení často není vhodné pro ženy po porodu nebo jak pro ně určené cvičení neníí efektivní. Nedostatek podpory pro ženy po porodu (jako by to snad byla nějaká patologická minorita?) ji inspiroval k práci s touto cílovou skupinou, k založení Centra pohybu po porodu a samozřejmě k napsání této knihy. Kniha je přístupná, hezky ilustrovaná a dobrý dárek pro každou ženu po porodu. Návratem do svého těla po porodu rozhodně není myšlené nějaké hubnutí, ale spíš nalezení nové formy zdravého fungování ve svém proměněném tělem.

Skladem (1 ks)
Kód: 240
490 Kč
Kategorie: Šestinedělí

Napsala Iva Fiškandlová, trenérka, která po porodu zjistila, že musí zcela přehodnotit svůj přístup k cvičení po porodu a když si uvědomila, kolik žen v různých stádiích po poroduu denně prochází všelijakými nevhodnými cvičeními, polil ji pot a založila v Praze Centrum pohybu po porodu Ivy Fiš.

V knize naleznete také  informace k přístupu dovideosekce online a uzavřené skupiny na FB

Ve srovvnání s knihou Diastáza je tato více zaměřená na funkční problémy typu prolaps orgánů, ale samozřejmě tyto problémy nejde oddělit a vzájemně se překrývají či ukazují s celou řadou jiných symptomů, diagnóz atp.

 

144 stran, 2021

https://www.ivafis.cz/kniha-ivafis/

Zpět do obchodu