Zásilky odesílám během 2 pracovních dní!

Čokoláda Ajala - Afrodíté

Tabulka krémové čokolády s lyofilizovaným mangem a kokosovým mlékem vytvořená speciálně pro ženy. Jméno dostala po bohyni lásky, krásy a touhy a potěší vás nejen harmonickou chutí. Ve složení totiž najdete i bylinky damiánu a ashwagandhu, které jsou vyhledávaným přírodním afrodiziakem.

Skladem (2 ks)
Kód: 363
Značka: AJALA
135 Kč
Kategorie: Výživa


Damiána neboli Pastala rozprostřená pochází z Mexika, kde z jejich listů připravovali nápoj lásky už Mayové. Jako tradiční ženské afrodisiakum se využívá dodnes.

- pomáhá navodit duševní pohodu

- zvyšuje aktivitu v sexuální oblasti

- prohlubuje milostné prožitky

 

Ashwagandha je hojně využívanou bylinou v ajurvédě - tradiční formě indické medicíny. 

- zmírňuje stres

- zvyšuje energii a zlepšuje koncentraci

 

Váha: 45 g
Obsah kakaového podílu: 60 %
Složení: kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva, bio kakaové máslo, bio sušené kokosové mléko, lyofilizované mango, ashwagandha, damiána

Řemeslná čokoláda z Brna

 

Celé kakaové dobrodružství začalo, když kamarád Martin přivezl z Guatemaly čokoládu od původních obyvatel střední Ameriky. Ochutnávka této mayské čokolády byla pro všechny neskutečným zážitkem, kdy se absolutní nadšení střídalo s překvapením z neobvyklé chuti.  Začali se o čokoládu více zajímat a zjistili jsme spoustu zajímavých věcí. Třeba, že v Evropě není snadné poctivou a pravou čokoládu získat. Nebo že Československo bylo za první republiky třetím největším zpracovatelem kakaových bobů na světě. To vše vedlo k založení manufaktury AJALA CHOCOLATE.

A co vlastně ajala znamená? V mayském jazyce je to probuzení a přesně takové pocity chtějí předávat. Aby vás už první kousek překvapil, probudil zvědavost i touhu po dalším poznávání.

Za opravdovou a komplexní chutí čokolády Ajala jsou nejen poctivé suroviny (kakaové boby a panela – šťáva z cukrové třiny), ale také pracovní postup, v němž se nic nedá ošidit

 

Design vychází z historických motivů používaných za první republiky, kdy bylo Československo třetím největším zpracovatelem kakaových bobů na světě.

ajala3

Zpět do obchodu