Ashwagandha BIO KSM-66® 500 mg extrakt, kapsle

Ashwagandha je adaptogenní bylina s dlouhou tradicí v ayurvédské medicíně. Adaptogeny zlepšují schopnost odolávat změněným podmínkám (tedy adaptovat se).

 

Ashwagandha Ultimate BIO KSM-66® 500 mg extrakt je doplněk stravy vysoké kvality a síly, který nabízí mnoho přínosů pro vaše fyzické i duševní zdraví.  KSM-66 je vysokokvalitní standardizovaný extrakt z kořene této rostliny.

 

Jedním z hlavních přínosů ashwagandhy je schopnost přispívat k redukci stresu a zlepšení celkové pohody. Obsahuje cenné přírodní látky, které podporují zdraví nervového systému a napomáhají k udržení duševního klidu. Ashwagandha je také podpůrným prostředkem k obnově energie, což je klíčové pro udržení dobrého zdraví a vitality. 

Skladem (2 ks)
Kód: 128
Značka: Vitalvibe
349 Kč
Kategorie: Mateřství
ashwagandha ultimate bio ksm 66 500 mg extrakt kapsle
Akce

AKCE

Do vyprodání zásob dostanete při objednávce 2 ks doplňků (mix nebo 2 stejné kusy: ženská probiotika Her Biotics, hořčík malát, hořčíkový olej, hořčík bisglycinát, ashwagandha, železo) také 30 tablet liposomálního vitamínu B12 zdarma (hodnota  299 kč, není samostatně v nabídce).

 

Doporučené dávkování:

Užívejte 1 kapsli denně, zapijte vodou. Při řešení konkrétních obtíží konzultujte dávkování s odborníkem. 

Složení:

500 mg extraktu z kořene ashwagandhy (Withania somnifera) KSM-66®, z toho 25 mg withanolidů, veganská kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy.

Balení obsahuje 60 kapslí. Výrobce je Vitalvibe (CZ).

 

Je užívání ashwagandhy slučitelné s kojením?

Odpověď na Mamila.sk a v databázi Lactmed

 

 

 

Zpět do obchodu