Zásilky odesílám během 2 pracovních dní!

Ashwagandha BIO KSM-66® 500 mg extrakt, kapsle

Ashwagandha je adaptogenní bylina s dlouhou tradicí v ayurvédské medicíně. Adaptogeny zlepšují schopnost odolávat změněným podmínkám (tedy adaptovat se).

 

Ashwagandha Ultimate BIO KSM-66® 500 mg extrakt je doplněk stravy vysoké kvality a síly, který nabízí mnoho přínosů pro vaše fyzické i duševní zdraví.  KSM-66 je vysokokvalitní standardizovaný extrakt z kořene této rostliny.

 

Jedním z hlavních přínosů ashwagandhy je schopnost přispívat k redukci stresu a zlepšení celkové pohody. Obsahuje cenné přírodní látky, které podporují zdraví nervového systému a napomáhají k udržení duševního klidu. Ashwagandha je také podpůrným prostředkem k obnově energie, což je klíčové pro udržení dobrého zdraví a vitality. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 128
Značka: Vitalvibe
349 Kč
Kategorie: Mateřství
Položka byla vyprodána…
ashwagandha ultimate bio ksm 66 500 mg extrakt kapsle
Akce

AKCE

Do vyprodání zásob dostanete při objednávce takto označených doplňků od Vitalvibe také 30 tablet liposomálního vitamínu B12 zdarma (hodnota  299 kč, není samostatně v nabídce).

 

Doporučené dávkování:

Užívejte 1 kapsli denně, zapijte vodou. Při řešení konkrétních obtíží konzultujte dávkování s odborníkem. 

Složení:

500 mg extraktu z kořene ashwagandhy (Withania somnifera) KSM-66®, z toho 25 mg withanolidů, veganská kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy.

Balení obsahuje 60 kapslí. Výrobce je Vitalvibe (CZ).

 

Je užívání ashwagandhy slučitelné s kojením?

Odpověď na Mamila.sk a v databázi Lactmed . Mým hlavním zdrojem, od kterého jsem se o adaptogenech dozvěděla, je amercká porodní asistentka, gynekoložka a herbalistka Aviva Romm, která je považuje za slučitelné s kojením: Adaptogens - Ancient Medicine for 21 century. Pokud si však nejste jistá, zda jsou pro vás vhodné či zda jsou slučitelné s vašimi léky, obraťte se na lékaře či naturopata, kterému důvěřujete.

 

 

 

Zpět do obchodu