Zásilky odesílám během 2 pracovních dní!

Směs na napářku Hellene (porod, pravidelné hýčkání)

Máš chuť o sebe dlouhodobě pečovat a udržovat se?

Tato směs umí ve své podstatě vše univerzálně, jak balanc hormonů a tím udržení pravidelného cyklu, tak podporu dobré nálady a klidu.

Bylinky v ní pečují o imunitu a sliznice, zvlhčují a mírní křečovité stahy dělohy.

Svou jemností se skvěle hodí i jako podpora před (od 39tt) a při porodu.

Varianta
Skladem (1 ks) Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 50/VEL 50/MAL Zvolte variantu
440 Kč 210 Kč od 210 Kč
Kategorie: Těhotenství

"Příroda, vzduch, slunce, pohyb, rostliny, meditace, dech, tanec, zpěv, vibrace - to oni jsou mí pomocníci - v nich je domov. Domov duše. Cítíš ho v tichoučkém hlásku uvnitř sebe, v klidu. Slyšíš ho ve vánku, u svého srdce, ve cvrdlikání ptáků. Vnímáš ho ve hvězdách, když zaboříš ruce do trávy. Prožíváš jej v objetí, v kontaktu. Vidíš ho v dětech, slyšíš ho zvonit ve smíchu. Pozoruješ v plápolajícím ohni a objevuješ jej v kapce rosy.

Klid, mír, láska, blízkost, hloubka a důvěra v život .

Stabilita je spojení s matkou zemí, i propojení s vesmírem, spojení s tvou duší. Hloubka, kterou jsi se pomalu naučila otvírat skrze naučené vzorce a pravda, co dokážeš otevřeně sdílet ze sebe. Ten pocit uvnitř tebe, kdy se cítíš kompletní, milovaná a v bezpečí.

Jsem krása, hlavně ta uvnitř tebe. Těší mě, Hellene. Ukotvoji a otvírám tvůj zrak, vnitřní. Zároveň laskavost k tobě samé a pochopení." - Hellene

 

CO OBSAHUJE?

levandule zabraňuje suchosti sliznice a srovnává suchost vzniklou působením zánětů (primárně plísně), protizánětlivá

jitrocel výživná a hojivá část napářky, dále účinkuje na křeče a reguluje přílišné krvácení

přeslička pomáhá udržovat zdravou slizniční mikroflóru, tím se podílí na imunitě klína, zrychluje metabolismus vody v těle a tím srovnává otoky

anýz působí hydratačně (doplnění vody do těla), posiluje a harmonizuje celou směs

mateřidouška uvolňuje křeče, prohřívá, posiluje a má antiseptický efekt

 

Směsi na napářku jsou dostupné ve dvou velikostech - vzorek (60 g, 2 napářky) a velké balení (180 g, 6 napářek).

Dodavatel: Naparky.cz (Cityshaman)

Napářky v e-shopu pro Vás s láskou přichystali Ali a Dalibor v Brně.

PROČ POUŽÍVAT NAPÁŘKU & CO TO JE

Vaginální bylinná napářka. Většinou, když tohle někde vyslovím, lidé se zarazí, znejistí, podívají se na mě zkoumavě a zeptají se, jestli slyšeli správně 😅. Při jejich další otázce, co to je, odpovídám, že sauna pro dámské lůno.

Ženská napářka je tradiční technika, používaly ji už naše praprababičky. Není novinkou. Spíš se teď jako společnost více navracíme k přírodě a využíváme moudrosti generací před námi. Je cenným pomocníkem při nápravě zdraví i prevencí.

Pro mě je nejpodstatnější jako laskavá relaxační technika. Má mnoho benefitů, ty jsou zmíněny níže, ale tohle hraje naprostý prim. Cítím, že se my ženy v dnešní společnosti přetěžujeme a nedokážeme se uvolnit do křehké energie, tlačíme na sebe. Známe to všechny, že? 😊 Výchova a tlak dnešní doby v nás potlačují ženskost a jemnost. Začneme-li se více věnovat sobě a dopřejeme čas samy sobě, uvolníme se a všechnu sílu můžeme přenechat našim mužům, těm sluší ♥️.

Jemnost, laskavost, otevřenost, přijímání, uvolnění, emocionalita, měkkost, důvěra, cykličnost, krása a mnohé další - to jsou ženské aspekty, co mnohdy potlačujeme. Ženo, už nemusíš! Uvolni se. Nech rozkvést svůj klín 🌸.

 

 

 

Zpět do obchodu