Zásilky odesílám během 2 pracovních dní!

Masážní žínka na bříško

Plastová žínka nezní moc zajímavě, ale tahle umí divy! Skvěle prokrvuje kůži a moc ji doporočuji na povislou či ochablou kůži na bříšku i na jiných částech těla. Efekt se dostaví, ať máte po porodu pár týdnů nebo delší dobu.

Skladem (>5 ks)
Kód: 404
89 Kč
Kategorie: Šestinedělí
velky 1656322383 masazni zinka v krabicce
Novinka

Žínka - návlek na ruku -  má jemnější a hrubší stranu a je původně určena na celé tělo i do sauny. Já ji podle Alise Halfarové, poporodní dule, které vděčím za tento objev, doporučuji na masáž bříška nasucho stanou s jemnými hroty ve tvaru jehlanu. Postupujte v kruzích ve směru zprava doleva směrem k pupíku nebo v dlouhých tazích vždy směrem k pupíku (jako by pupík byl sluníčku a vy mu velkými tahy kreslíte paprsky). Opečovat můžete ale i boky nebo stehna. Používejte přesně takový tlak, aby bylo viditelné prokrvení (kůže zčervená), ale šetřete se. Prokrvení pomáhá roznášet živiny přesně tam, kde jsou potřeba. Možná si všimnetem že na začátků máte na bříšku místa, která zčervenání odolávají déle - to se bude ale s obnovováním cirkulace časem zrychlovat. Na někoho může být masáž moc silná nebo hroty hrubé, je to určitě věc preference, ale toto je žínka s největším efektem, s jakým jsem se setkala. Viditelně oživuje kůži, napomáhá blednutí strií a snižuje i celulilitidu. Je i velmi příjemná na zádech, mně osobně někdy například v době menstruace dělá dobře prokrvení v oblasti beder nebo i škrábání na zádech :-)

 

Tato masáž s žínkou je vhodná každý den už v šestinedělí cca od 2 týdnů po porodu (do té doby jsou vhodnější jemnější masáže a peelingy) a pomáhá také dobrému trávení, zahřátí a prokrvení orgánů při rekonvalescenci. Doporučuji ji i máte-li jizvu po sekci, zde ovšem vyčkejte do úplného zahojení a jizvu začněte nejdříve opečovávat jemnějšími materiály. Pozor na tlak v místech, kde máte nižší citlivost.

 

Materiál: plast

Zpět do obchodu