Kniha Les, čtyři otázky, život a já

Útlá, ale přesto inspirativní kniha, která podpoří mámy malých dětí a pomůže jim zamyslet se nad tím, jak v mateřství najít lehčí flow. Krásná kniha, která se hodí jako dárek ke dni matek, kamarádce nebo sobě pro pro radost. A nebojte, tuhle kapesní knížku zvládne přečíst každý, i když jste si na knihu nevzpomněli roky!

Skladem (3 ks)
Kód: 378
298 Kč
Kategorie: Mateřství

Tenká kniha s se zlatým dekorem je potěcha pro srdce i duši. Tessa Randau pracovala jako novinářka v ženském časopise, než se vydala na svojí cestu na volné noze. Krátký příběh o mámě, která by měla být šťastná, ale není, se půl roku držel na předním místě bestsellerů. Pomůže jeho tajemství i vám? 

Podtitul: O jednom setkání, které všechno změnilo

Malá lavička na lesní mýtině. Zde se matka dvou malých dětí setkává se starou dámou, která jí vypráví o „otázkách života“ – čtyřech otázkách, které mají moc změnit vše k lepšímu. Osudové setkání, které navždy dá životu mladé ženy nový směr.

----

Její život je zdánlivě dokonalý, má všechno, po čem vždycky toužila, ale mladá matka dvou dětí se cítí unavená a vyhořelá. Neví, jak zvládat každodenní balancování mezi prací a rodinou, není šťastná a přemýšlí, proč tomu tak je.

Když se jednou prochází lesem a přemýšlí o svém životě, potká starou dámu. Ta jí poví o „čtyřech otázkách života“, které mají moc změnit všechno k lepšímu. Vystresovaná mladá žena je k nim nejprve skeptická, ale postupně si je začne pokládat a uvědomí si, jak se její život během krátké doby zlepšil. Čím více se odvažuje experimentovat, tím vícero dveří se jí otevírá.

 

Je však připravená položit si i poslední otázku?


„V posledních letech jsem často přemýšlela nad tím, proč se necítím šťastná, i když jsem dosáhla všeho, o čem jsem snila…“

„Našla jste odpověď?“

„Ano, pomalu si začínám uvědomovat, že mám příliš mnoho toho, co nepotřebuju, a příliš málo toho, co je opravdu důležité.“

„Co opravdu potřebujete?“ podívala se na mě vážně.

„Čas,“ odpověděla jsem a polkla. „Čas na lidi, které mám ráda – a čas na sebe.“

 

Vydalo nakladetlství Kazda v roce 2023 jako paperback čítající 128 stran

Zpět do obchodu