Zásilky odesílám během 2 pracovních dní!

Gua Sha kámen Mamagoddess

Černý gua sha kámen k péči o pleť, v látkovém pytlíčku.

Skladem (>5 ks)
Kód: 48
499 Kč
Kategorie: Mateřství

Rituál sebepéče a krásy, na který by stačilo pár minut? Sen každé mámy po náročné noci, nebo také když se zrovna objeví volná chvíle, o které se neví, jak dlouho bude trvat. Nenechte ji uplavat...

 

Masáž kamenem gua sha je jedním z tajemství krásy a mladistvého vzhledu asijských žen a patří mezi techniky tradiční čínské medicíny. Ráno vám pomůže zbavit se kruhů pod očima a večer vás příjemně zrelaxuje. Pleť je po ošetření viditelně zářivější a kontury obličeje zřetelnější.

S kamenem se postupuje velice jemně. Technika spočívá v příjemném klouzání takovým tlakem, který by neměl způsobovat zarudnutí. Tento tvar kamene je vhodný zejména na obličej, ale lze jej používat i na zbytek těla. Technika podporuje lepší vstřebávání oleje nebo krému, prokrvení kůže a lymfatický oběh.

Přestože je k dostání mnoho kamenů různých barev, tradičně se na ně používají černé kameny meteoritického původu z údolí řeky Si. Gua sha kameny se dají dostat v množství tvarů, ale tento tvar jsem vybrala po pečlivém zkoušení ostatních. Pro jeho záhyby najdete variabilní využití na obličeji a hřebínek využijete na lifting nebo ztuhlou šíji. Navíc jsem si na něj nechala udělat zlatý nápis Mamagoddess, který vám tak může pířpomenout, že jste bohyně :-)

K masáži nejdříve pleť navlhčete (já doporučuji použít hydrolát) a použijte olej nebo mastný krém, který běžně používáte (není součástí balení).

TIP: V létě si ho můžete dát do lednice pro ochlazení.

Jak se o kámen starat?

Kámen po každém použití umyjte mýdlem, vodou, osušte a vložte to pytlíčku. Kámen je křehký, proto pytlíčku najděte bezpečné místo a vyvarujte se nehodám.

Zpět do obchodu