Čokoláda Ajala - Pro Ni

Chuťově jemná čokoláda s vanilkou posypaná sušenými květy růže.

Skladem (5 ks)
Kód: 366
Značka: AJALA
109 Kč
Kategorie: Výživa

Tato čokoláda vznikla díky propojení s Nadačním fondem Proni, který se věnuje zlepšování péče o ženské zdraví.

Její chuť jsme vyvíjeli s ohledem na ženské kvality, jako je něžnost, jemnost a zároveň obrovská síla. Objevíte v ní lehkou vůni vanilky, jemné smetanové tóny a také ryzí chuť výběrových kakaových bobů. Čokoládu zdobí květy růže, která je považována za královnu květin symbolizující krásu a znovuzrození.

Zakoupením této čokolády přispíváte na podporu a rozvoj Gynekologicko-porodnické kliniky FN Brno.

 

Váha: 45 g
Složení: bio kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva, bio kakaové máslo, bio vanilka, sušené květy růže
Obsah kakaového podílu: 70 %

Řemeslná čokoláda z Brna

 

Celé kakaové dobrodružství začalo, když kamarád Martin přivezl z Guatemaly čokoládu od původních obyvatel střední Ameriky. Ochutnávka této mayské čokolády byla pro všechny neskutečným zážitkem, kdy se absolutní nadšení střídalo s překvapením z neobvyklé chuti.  Začali se o čokoládu více zajímat a zjistili jsme spoustu zajímavých věcí. Třeba, že v Evropě není snadné poctivou a pravou čokoládu získat. Nebo že Československo bylo za první republiky třetím největším zpracovatelem kakaových bobů na světě. To vše vedlo k založení manufaktury AJALA CHOCOLATE.

A co vlastně ajala znamená? V mayském jazyce je to probuzení a přesně takové pocity chtějí předávat. Aby vás už první kousek překvapil, probudil zvědavost i touhu po dalším poznávání.

Za opravdovou a komplexní chutí čokolády Ajala jsou nejen poctivé suroviny (kakaové boby a panela – šťáva z cukrové třiny), ale také pracovní postup, v němž se nic nedá ošidit

 

Design vychází z historických motivů používaných za první republiky, kdy bylo Československo třetím největším zpracovatelem kakaových bobů na světě.

ajala3

Zpět do obchodu