Zásilky odesílám během 2 pracovních dní!

Čokoláda Ajala - Éros

K výrobě této tabulky nám byl inspirací řecký bůh lásky, touhy a plodnosti Erós. V každé tabulce jsou kromě kvalitního kakaa také speciální bylinky, které mají nejen blahodárné účinky na psychické i fyzické zdraví, ale jsou také vyhledávaným afrodiziakem. Myslela jsem při nich také na něco malého pro novopečené tabulky, ale ani ženám, které láká chuť bergamotu a teplo chilli není zapovězena.

Skladem (4 ks)
Kód: 375
Značka: AJALA
135 Kč
Kategorie: Výživa

K výrobě této tabulky nám byl inspirací řecký bůh lásky, touhy a plodnosti Erós. Přidali jsme do ní proto speciální bylinky, které mají nejen blahodárné účinky na psychické i fyzické zdraví, ale jsou také vyhledávaným afrodiziakem. 

Maca peruánská:

- zvyšuje výkonnost a odolnost organismu

- posiluje libido

- podporuje plodnost 

 

 

Ženšen pravý:

- potlačuje stres

- pozitivně působí na sexuální zdraví

- zlepšuje koncentraci a paměť


Základ čokolády tvoří vzácné kakaové boby odrůdy National vypěstované v srdci Ekvádoru na farmě Hacienda Limon. Mají plnou kakaovo-smetanovou chuť, nezvyklou květinovou vůni a v současné době patří k nejvyhledávanějším bobům na světě. 

 

Váha: 45 g
Obsah kakaového podílu: 67 %
Složení: kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva, bio kakaové máslo, bio chilli, maca, ženšen, esenciální olej z bergamotu

 

 

Řemeslná čokoláda z Brna

 

Celé kakaové dobrodružství začalo, když kamarád Martin přivezl z Guatemaly čokoládu od původních obyvatel střední Ameriky. Ochutnávka této mayské čokolády byla pro všechny neskutečným zážitkem, kdy se absolutní nadšení střídalo s překvapením z neobvyklé chuti.  Začali se o čokoládu více zajímat a zjistili jsme spoustu zajímavých věcí. Třeba, že v Evropě není snadné poctivou a pravou čokoládu získat. Nebo že Československo bylo za první republiky třetím největším zpracovatelem kakaových bobů na světě. To vše vedlo k založení manufaktury AJALA CHOCOLATE.

A co vlastně ajala znamená? V mayském jazyce je to probuzení a přesně takové pocity chtějí předávat. Aby vás už první kousek překvapil, probudil zvědavost i touhu po dalším poznávání.

Za opravdovou a komplexní chutí čokolády Ajala jsou nejen poctivé suroviny (kakaové boby a panela – šťáva z cukrové třiny), ale také pracovní postup, v němž se nic nedá ošidit

 

Design vychází z historických motivů používaných za první republiky, kdy bylo Československo třetím největším zpracovatelem kakaových bobů na světě.

ajala3

Zpět do obchodu