Zásilky odesílám během 2 pracovních dní!

Reishi Mushroom Cacao Mix BIO, prášek - balení

Milujete kakao? Dopřejte si ho ve vylepšené variantě! Reishi Mushroom Cacao Mix BIO spojuje tento horký nápoj s adaptogeny do vyšperkovaného elixíru, po kterém se budete cítit báječně. Hodí se pro všechny unavené a vystresované lidi, kterým pomůže k navození klidu a relaxace. Funkční houba reishi ve spolupráci s kakaem, skořicí a kardamonem podpoří psychické uvolnění a vaši dobrou náladu.

Pokud máte zájem kakao nejdřív ochutnat, 1 porci je možné koupit zde.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 306
Značka: Vitalvibe
549 Kč
Kategorie: Výživa
Položka byla vyprodána…
reishi mushroom cacao mix bio prasek
Tip

5 báječných ingrediencí v šálku plném pohody

1) Kakaový prášek

Jihoameričtí indiáni říkali kakau „pokrm bohů“. Tradičně ho používali jako ceremoniální nápoj, který měl účastníky rituálů „otevřít“ a lépe propojit s energií vlastního středu. Navozuje totiž příjemný stav uvolnění a bdělosti zároveň.

Díky obsahu antioxidantů flavonoidů má také další příznivé účinky na lidský organismus. 

Toto kakao bylo vyprodukováno ekologickým zemědělstvím ve vysokých nadmořských výškách v Dominikánské republice. Díky prvotřídní kvalitě plodů a jejich šetrnému zpracování si zachovává delikátní chuť.

2) Kokosový cukr (2 g)

Organický cukr z kokosové palmy je výbornou alternativou k rafinovanému cukru. Na rozdíl od něj má nižší glykemický index a přirozeně obsahuje minerální látky.

Tento nápoj obsahuje zanedbatelné množství cukru – pouze takové, aby zvýraznil chuť, ale nebyl překážkou např. při nízkosacharidovém stravování. Pro vaši představu: množství cukru odpovídá zhruba desetině banánu.


3) Reishi / lesklokorka lesklá (500 mg)

Tato dřevokazná chorošovitá houba z Asie roste na poškozených – živých i odumřelých listnatých stromech, nebo svým lesklým vějířovitým kloboukem zdobí pařezy. Je známá v západní i tradiční čínské medicíně, která ji s úspěchem využívá již více než 4000 let.

Pro velkou řadu blahodárných účinků bývá přezdívána „božská houba nesmrtelnosti“. Má příznivý vliv na imunitní systém, přispívá normální funkci oběhové soustavy a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Tato funkční houba je skvělou volbou pro harmonizaci psychiky. Bude se hodit těm, kteří chtějí podpořit kvalitu spánku. 

Co jsou to funkční houby a jaké mají výhody?

Funkční houby jsou přírodní skvosty, které se v tradičním čínské medicíně a lidovém léčitelství využívaly po tisíce let.

4) Skořice 

Toto koření je populární pro svou výraznou chuť. Skořice se tradičně využívá pro dobré trávení. Je také přirozeným zdrojem antioxidantů. 

5) Kardamon

Kardamon byl po stovky let používán ajurvédou i tradiční čínskou medicínou jako jedna ze základních používaných složek. Jedná se o přirozený zdroj antioxidantů, napomáhá trávení a dokonce se tradičně podával ke zlepšení nálady.

6) Stévie

Špetka koncentrovaného extraktu z listů stévie pro lehce nasládlou chuť bez obsahu kalorií dobře doplňuje chuť tohoto nápoje. Tato stévie je vysoce kvalitní, bez běžné kovové chuti.

Jednotlivé složky se báječně doplňují svými účinky a hrají dohromady výbornou chutí.

 

Doporučené dávkování: 

Smíchejte 1 sáček (6 g) s 1,5 dcl horké vody pro přípravu teplého nápoje. Můžete jej vychladit a přidat led pro přípravu studeného nápoje, případně zjemnit chuť přidáním rostlinného mléka nebo kokosového oleje.

Složení:  

V 1 dávce (6 g): kakaový prášek*, kokosový cukr*, dvojitý výtažek z houby reishi (Ganoderma lucidum)* (500 mg), skořice*, kardamom*, se sladidly z rostliny stévie (steviol glykosidy)*. (* = USDA organic)

 

Balení 10 sáčků, celkem 60 g. Značka Four Sigmatic.

Zpět do obchodu