Šetřím planetu Zemi a zásilky proto mohou přijít v recyklovaných obalech. Děkuji, že to chápete! Zásilky odesílám do 2 pracovních dnů.

Přání - Freya šířící lásku

Přání Freya šířící lásku

Freya ve starých norštině znamená "dáma". Je jednou z nejvýznamnějších bohyň v norské mytologii. Freya je známá pro svou lásku, plodnost, krásu a touhu po nádherných věcech. Krásné ženské přání, které doplní Váš dar.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 264
79 Kč
Kategorie: Mateřství
Položka byla vyprodána…
freya
Novinka

Freya ve starých norštině znamená "dáma". Je jednou z nejvýznamnějších bohyň v norské mytologii. Freya je známá pro svou lásku, plodnost, krásu a touhu po nádherných věcech.

 

Wendy Andrew

Je úžasná umělkyně, která tvoří nádherné malby zobrazující proměny a cykličnost přírody. Kromě toho maluje také obrazy s tématikou ženství, Bohyní a mytologie. Wendy maluje již od svého útlého mládí, do profesionální školy malování začala chodit již v 6 letech! Její malby byly použité na pohlednicích, kartách, ale například také na sběratelské sérii nádobí. Wendy říká: „Krása přírody mě vždy inspirovala a snová říše mýtů je mou vášní. Mým přáním je, aby mé obrazy působily jako portály, jež lidi přenesou do těchto mýtických říší a obohatí je vším, co zde naleznou…“

Rozměry: 150x150. Obrázek je reprodukce. Přání obsahuje obálku.

Zpět do obchodu