Šetřím planetu Zemi a zásilky proto mohou přijít v recyklovaných obalech. Děkuji, že to chápete! Zásilky odesílám do 2 pracovních dnů.

Anežka - panenka pro velkou sestru a jiné zvídavé holčičky

Anežka není jen tak obyčejná panenka. Anežku uháčkovala s láskou Šárka z ŠaHáDo. Anežka je panenka, která čeká miminko, a ukazuje dětem, že miminka nenosí čáp a nerodí se ani s lahvičkou nebo dudlíkem jako většina miminek z obchodu. Anežka se připravovala na kojení a ať už porodí vaginálně nebo císařskou sekcí, slibujeme, že přisátí se podaří :-)

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 270
2 400 Kč
Kategorie: Těhotenství
Položka byla vyprodána…

Děti absorbují to, co vidí kolem sebe a není náhodou, že Šárka, která panenku uháčkovala, je maminkou tří dětí a má v oblibě Montessori hračky.

Anežka vznikla jako alternativa těhotných Barbie s otevíracím bříškem nebo alternativa k panenkám, které mají automaticky přibalený dudlík a lahvičku. Jejím smyslem je citlivě a hravě ukázat dětem, jak to skutečně chodí, a může tak děti pomoci připravit na to, co se děje u porodu a bezprostředně po něm, pokud by se mohlo stát, že porodu budou přihlížet, anebo pokud se o téma rození dětí zajímají nebo se už připravují na kariéru porodní asistentky!

 

Je hodnotným dárkem jak pro děti, které se těší na mladšího sourozence, tak třeba i pro PA nebo dulu, které ji mohou využívat ke vzdělávacím účelům.

 

Panenka obsahuje:

1x panenka, 1x miminko, 1x placenta,  šaty, botičky, čelenka na vlasy, bondingová dečka ve tvaru hvězdy

 

Je vyrobená ručně v nekuřácké domácnosti s kočkou. Každá panenka je originál.

 

Video je pouze ilustrační

Zpět do obchodu