Zásilky odesílám během 2 pracovních dní!

Hořčík bisglycinát + B6, kapsle

Doplňte si hořčík a B6 efektivně! Proč tyto dvě účinné látky společně? Protože silná kombinace hořčíku v chelátové formě v souhře s vitamínem B6 pracuje dokonale synergicky. Hořčík je nezbytný minerál, který mimo jiné prospívá nervové i pohybové soustavě. Příznivě ovlivňuje kvalitu spánku a snižuje křeče. Napomáhá relaxaci a regeneraci.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 122
Značka: Vitalvibe
599 Kč
Kategorie: Těhotenství
Položka byla vyprodána…
horcik chelatovy vitamin b6 kapsle
Akce

AKCE

Do vyprodání zásob je při objednávce 2 ks doplňků (mix nebo 2 stejné kusy:  ženská probiotika Her Biotics, hořčík malát, hořčíkový olej, hořčík bisglycinát, ashwagandha, železo) zdarma 30 tablet liposomálního vitamínu B12 zdarma (hodnota  299 kč, není samostatně v nabídce).

 

Složení:

hořčík (bisglycinát hořečnatý), vitamin B6 (pyridoxal-5-fosfát), veganská kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy.

Nutriční hodnoty Složení ve 2 kapslích
Hořčík (bisglycinát hořečnatý) 375 mg (100 %)*

Vitamín B6 (pyridoxal-5-fosfát) 1,4 mg (100 %)*

*RI - Referenční hodnota příjmu

Způsob užívání

  • 2 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím vody.Balení obsahuje 90 kapslí. Výrobcem je Naturlabs (CZ).

Proč zvolit chelátovou formu minerálů?

Většina běžných vitamínových a minerálních doplňků stravy v prášku či ve formě tablet není naším tělem dostatečně absorbována. Ještě v průběhu transportu jsou totiž v trávicím traktu rozkládány enzymy a žaludečními šťávami. A tak se na místo určení dostane opravdu jen malé procento účinné látky. 

Chelátová forma minerálů výrazně zlepšuje vstřebatelnost. Minerály v této podobě jsou pro tělo mnohem přirozenější a lépe se vstřebávají než běžně prodávané organické a anorganické formy minerálů. Tělo si z chelátové formy minerálů dokáže vzít mnohem více benefitů. A nedráždí žaludek nebo střeva.

 

Zpět do obchodu