Probiotika Her Biotics™ 2.0, kapsle

Her Biotics™ 2.0 jsou přírodním pomocníkem při výskytu ženských intimních potíží v pánevní oblasti. Tato unikátní směs je pečlivě sestavena z 6 probiotických kmenů, D-manózy a extraktu z brusinek a prebiotika inulínu.

Směs byla vytvořena přímo na míru ženám a jejich intimnímu zdraví. Probiotika podporují zdravé zažívání, dobrou imunitu a mají výrazný vliv na celkové zdraví. Brusinkový extrakt a D-manóza se osvědčily při problémech s močovými cestami nebo během vzniku vaginálních obtíží. Doplněk je vhodný jak pro mladé dívky, tak pro dospělé ženy. 

 

Oceníte je například v těchto konkrétních případech…

  • Při prochladnutí a následných problémech s močovým ústrojím
  • Při cestování nebo když není možná tak dobrá hygiena
  • Chystáte-li se koupat v přírodních vodních nádržích
  • Během stresujícího období…ale zvažte tuto věc

Přípravek obsahuje řadu silných účinných látek. Funguje jako skvělý pomocník, ale neměl by být užíván dlouhodobě.
Při opakovaných infekcích byste se měla zaměřit na hledání skutečné příčiny a řešení kořenů problému. Může se jednat o dlouhodobý stres, oslabenou imunitu nebo vlivem výživové chyby.

Skladem (1 ks)
Kód: 116
Značka: Vitalvibe
699 Kč
Kategorie: Těhotenství
her biotics 20 kapsle
Akce

AKCE

Do vyprodání zásob je při objednávce 2 ks doplňků (mix nebo 2 stejné kusy: ženská probiotika Her Biotics, hořčík malát, hořčíkový olej, hořčík bisglycinát, ashwagandha, železo) zdarma 30 tablet liposomálního vitamínu B12  (hodnota  299 kč, není samostatně v nabídce).

Složení:

směs probiotických bakterií (Bifidobacterium longum longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis, Lactobacillus crispatus, Lactobacillus gasseriLactobacillus rhamnosus), brusinkový extrakt 4:1, D-manóza, prebiotika (inulín), kapsle z hydroxpropylmethylcelulózy.

 

Účinná látka Množství látky v dávce (1 kapsle):
Probiotika 26,5 mld. CFU*
Brusinkový extrakt 4:1 150 mg
D-manosa 150 mg
Prebiotika (inulín) 67,5 mg

* počet živých probiotických mikroorganizmů v době plnění kapsle

Balení obsahuje 60 dávek. Vyrábí česká firma Vitalvibe.

Doporučené dávkování:

1 kapsle denně, zapijte vodou nebo džusem. 

Upozornění: 

Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno dětem do 3 let. 

Skladování:

Skladujte na temném a suchém místě. Pro maximální životaschopnost prospěšných bakterií uchovávejte produkt po otevření v lednici. 

Zpět do obchodu